O nás

Farby laky drogéria Democolor je rodinná firma, ktorá bola založená v roku 2007. Firma je zameraná na predaj farieb, lakov, pracovného náradia a drogérie. Súčasťou našej bohatej ponuky sú aj lepidlá na rôzne povrchy, tmely na opravu autokarosérie, autolaky, metalízy, autokozmetika, rôzne spreje, polystyrénové lišty, stropné kazety a mnoho iných výrobkov. Vďaka nášmu pôsobeniu na trhu už viac ako 14 rokov máme vybudované vzťahy s najväčšími slovenskými a českými výrobcami a veľkoskladmi, preto si môžete byť istý, že v Democolore nájdete najkvalitnejšie výrobky za dobré ceny.

Momentálne máme tri kamenné predajne, dve vo Fiľakove a jednu v Hajnáčke.

Vďaka spolupráci so spoločnosťou HET máme k dispozícií automatizovaný systém Het multimix, na ktorom dokážeme natónovať interiérové, fasádne, umývateľné, syntetické, dvojzložkové farby, ale aj akrylátové omietky v tisíckach odtieňov na počkanie. Široká škála odtieňov zaručí, že s farbami nakúpenými v Democolore si vytvoríte svoj vysnívaný domov.

V roku 2020  sme sa kvôli veľkému dopytu začali zaoberať miešaním autolakov. Spolupracujeme so spoločnosťou Helios Slovakia s.r.o. a ich systémom miešania farieb Colomix Refinish, vďaka čomu dokážeme namiešať širokú škálu odtieňov autolakov a metalíz. Namiešané farby napĺňame aj do sprejov.

Odborné poradenstvo a profesionalita predajného personálu je u nás samozrejmosťou. Sme vždy pripravení poradiť s výberom správnej farby na Vašu konkrétnu aplikáciu.  Nechajte sa inšpirovať profesionálmi, neváhajte nás kontaktovať.